Spolehlivý průmyslový pomocník – jeřábové váhy

Pro vaše průmyslové stanovení hmotnosti břemen či věcí poslouží spolehlivě závěsný měřák. Právě toto zařízení je schopné při visu břemene na háku spolehlivě a přesně odečíst hodnotu, kterou můžete pokládat za maximálně reálnou. Existuje několik typů těchto zařízení, při výběru se řiďte především maximální hodnotou, kterou budete v budoucnu chtít naměřit. Je to proto, aby nedošlo k přetížení a stržení samotného zařízení. U těchto certifikovaných měřáků je bezpečné přetížení maximálně 150% – 600%. Samotné zařízení má hmotnost i 5 kg a jeho pevnost v tahu je zajištěna kvalitní technickou konstrukcí s otočným hákem k zavěšování břemen. Výběr vhodného typu je na vaší potřebě a požadavku.

Výborné řešení pro váš průmyslový provoz

Pokud máte ve vaší činnosti speciální zaměření na slévárenství, automobilový či jiný těžký průmysl, jistě už tento typ zařízení pro určování hmotnosti znáte. Právě jeřábové váhy jsou totiž tím nejspolehlivějším pomocníkem v tomto odvětví. Díky tomuto certifikovanému přístroji můžete spolehlivě určovat reálnou hmotnost nákladu nebo zavěšeného břemene. Je to způsob, který vám určí nejspolehlivěji hmotnost nákladu, až po naměřenou hodnotu 3000 kg. Navíc je jištěn až do 600% bezpečného přetížení. Můžete se tedy naprosto spolehnut na odměřené hodnoty a cejchování, které výrobce jistí. Záruka na výrobek je 24 měsíců a výběr vhodného typu závisí především na vašich konkrétních potřebách a přáních.

Spolehlivý průmyslový pomocník – jeřábové váhy
Ohodnoťte příspěvek