Sháníte nocleh v hlavním městě?

Neutrácejte zbytečné peníze za předražené hotely, vyzkoušejte naše levné ubytovny Praha. Nabízíme několik typů pokojů v mnoha cenových relacích, všechny jsou ovšem natolik příznivé, že nijak zvlášť nezamávají s vašim rozpočtem na prázdniny, krátký výlet či pracovní cestu. Ať už je příležitost pobýt v hlavním městě jakákoli, můžete se při ní spolehnout na opravdu levné bydlení u nás, v našich pokojích a apartmánech.
 

Spousta možností

 
Vybírejte z řady variant, jak u nás přečkat noc. Nabízíme různé typy pokojů od jednolůžkových , které si drží nízkou cenu i přes svou hlavní výhodu absolutního soukromí a velkého osobního prostoru, přes pokoje s více lůžky, kde snadno složí hlavu celá rodina či parta kamarádů. Ve všech garantujeme čistotu a útulné prostředí.