Revize i opravy kanalizačního potrubí

Nechte si od nás opravit kanalizaci. Nestojí to tolik peněz jako i jiných firem a je to kvalitní. Nebudujeme žádné příkopy, takže je tato naše služba i mnohem levnější a rychlejší než od naší konkurence. Můžeme Vám ovšem nabídnout i zevrubný průzkum či revizi kanalizace. V našem repertoáru se nachází moderní a kvalitní kamerové systémy.

Nejvyhledávanější služba pro domácnosti

Zabýváme se ovšem i instalatérskou prací. Nabídnout našim zákazníkům můžeme výměnu vodovodních hodin nebo čištění odpadu, septiku nebo stoupaček. Tyto služby patří mezi nejvyhledávanější. S čištěním odpadu nemusí být tolik práce, jak se na první pohled může zdát. Pro tuto práci se hodí hlavně náš nový přístroj ROWO, díky kterému se u Vás nezdržíme příliš dlouho. Ovšem práci odvedeme na špičkové úrovni.