Pokud jste slečna drsňák

Breberky - modern
</div>
<p>Pokud jste slečna drsňák a libujete si v punkové módě, pak si určitě musíte pořídit černé                          <a href=síťované punčochy . Podtrhnou Vaši celkovou image zlobivé dívky a přitom v nich vyniknou Vaše krásné nožky. Můžete si pořídit verzi samodržící nebo podvazkovou. Dost možná se rozhodnete i pro červenou barvu, ta k Vašemu černému oblečení a výraznému make-upu bude rovněž ladit.
 

Nedejte si vzít svůj styl

Vaše babička Vám Vaše oblékání sice až tak moc neschvaluje, ale nedejte si svůj styl vzít. Jednou pro Vás pozbude atraktivity a začnete preferovat zcela odlišnou módu. Možná vsadíte i na střídmou  eleganci, které se nyní vysmíváte. Rebelie patří k mládí a kdo nerevoltuje v sedmnácti, začne v dospělosti a ty následky jsou pak mnohem vážnější a neakceptovatelné

Pokud jste slečna drsňák
4 (80%)1