Muži mají rádi krásné ženy

Jak svést muže ? Je to otázka velmi prostá, ale zahrnuje celou řadu odpovědí. Muži mají rádi krásné ženy. Zatímco ženu dokáže zaujmout i ošklivec s fascinujícím hlasem a kouzlem osobnosti, ošklivka u muže mnoho šancí nemá. Ale nic není ztraceno, kdyby měly šance jen ty krásné, bylo by na světě mnohem více singlů než dosud.
 

Vnitřní krása Vás prozáří

Kde Vám pánbůh nenadělil, musíte dojem trochu napravit. Všimli jste si, jak zajímavě a atraktivně vypadá méně hezká dívka s nadváhou, když zvolí slušivý make-up a perfektní outfit a naopak kolik krásných děvčat zazdilo špatné oblečení? Kromě toho je to také o tom, co vyzařujete. Tomu se říká vnitřní krása, která Vás prozařuje a pokud ne, i dokonalá tvář a postava to nezachrání.

Muži mají rádi krásné ženy
5 (100%)1