Lepší než peníze na ruku

Dlouho jste to s manželem diskutovali, protože už vám předem bylo jasné, že vás za to někteří z vašich svatebních hostů odsoudí anebo zkritizují, ale nakonec jste došli k závěru, že jiná možnost vlastně neexistuje. Tedy mimo možnosti, že si necháte darovat peníze, ale to by vám přišlo ještě horší, i přesto, že by to z vašeho hlediska byla ta nejlepší varianta, protože jestli něco nutně a skutečně potřebujete, pak jsou to právě ty peníze na dokončení vaší domácnosti, umoření hypotéky a tak podobně. Výbava bytu a především kuchyně může klidně počkat.

Jak se vyvarovat hromady hrnků

Ale nedá se nic dělat, o peníze si přímo říci nemůžete, ať už by to pro vás bylo sebevýhodnější, to už by vaše babičky a tetičky asi nepřežily, už tak pro ně bude velice těžké přijmout, že jste si vytvořili svatební seznam konkrétních darů, který koriguje váš svědek a tudíž, že nemohou nakupovat, co je napadne. A to je právě to, proč seznam máte. V opačném případě byste se klidně vsadila, že dostanete dvacet souprav hrnků, kořenek a talířů, které se vám vůbec nebudou hodit. Proto je také na seznamu nemáte. Místo toho je tam french press http://www.kumbaldekor.cz/french-press/ , kuchyňská váha anebo odšťavňovač.

Lepší než peníze na ruku
Ohodnoťte příspěvek