Kto má čo, predá

Marmel
</div>
<p>
	Nikdy neboli k dispozícii také široké možnosti podnikania, ako dnes. Kedysi ste museli zložito zháňať vhodné priestory na prevádzku a hlavne predajňu vašich výrobkov. S nástupom internetu sa to  našťastie zmenilo. Dnes môžete bez problémov predávať, aj keď nemáte kamenný obchod.</p>
<h2>
	Vývoj nezastavíte</h2>
<p>Nevýhodou je veľká konkurencia takmer vo všetkých oblastiach podnikania. Veľkou prednosťou sú ušetrené náklady, na ktorých profitujú aj zákazníci. Môžete týmto spôsobom nakúpiť takmer čokoľvek a ušetríte. Ženy najradšej objednávajú  <a href=šaty online , pretože tam je ponuka širšia ako v klasických nákupných centrách. Muži sa zase vyžívajú v rôznych technických novinkách, ktoré im uľahčujú život.  Ako ste na tom vy? Tiež ste už podľahli tomuto pohodlnému trendu?

Kto má čo, predá
4 (80%)1