Jakou barvu čaje preferujete?

žlutý čaj tím nejstarším příběhem

Léčivé účinky čajů a jejich historie byly popsány mnohokrát a stále je co objevovat. Pro ty z Vás co mají rádi čajové speciality a jejich příběhy je žlutý čaj tím nejstarším příběhem. Dochoval se díky potomkům z generace, která jej připravovala samotnému císaři.

Žlutý čaj

Tato vzácnost přetrvala a dostihla dobu i lékařské studie. Specifický žlutý čaj má své prvenství nejen díky své vzácnosti v pěstování a zpracování, ale i díky svým blahodárným účinkům na lidské zdraví, které se prokazatelně zapsaly u některých nemocí.

Vzácnost kvalita zdraví

Do Evropy a světa se vyváží díky několika málo dodavatelům, kteří získali na žlutý čaj cenné obchodní oprávnění. Místa, kde se pěstuje a jeho zpracování zůstává po staletí tajemstvím. Nabízíme Vám varianty v originálním balení s certifikátem původu sběru.