Do jakýchkoli obytných prostor

Ve všech obytných či pracovních prostorách, v nichž se běžně vyskytují lidé a jejichž charakteristickým rysem je zadržování velkého množství tepla v období letních měsíců, kdy je sluneční svit ve své největší síle, by měly být zajištěny vhodné podmínky pro fungování těchto osob. Jednou ze zcela základních podmínek je pak udržování vhodné teploty prostředí, tedy zajistit, aby se zde lidé zbytečně nepotili, nebo naopak nemrzli.

Dýchatelný vzduch i se zavřenými okny

Ačkoli je pravidelné větrání obývaných prostor a místností základním bodem hygieny, v horkých prázdninových měsících, jako jsou červenec a srpen, často docílíte větráním pouze toho, že se Vám do bytu, domu či kanceláře nahrne ještě větší masa horkého vzduchu z okolí. Proto klimatizace Praha nabízejí mnohem modernější a nesrovnatelně efektivnější řešení uvedeného problému.

Do jakýchkoli obytných prostor
3 (60%)1