Aby i to vaše probíhalo v pořádku

Někdo prožije celý život v jednom domě nebo bytě, ale někteří musí svůj domov vyměnit, a to i několikrát. Práce s tím spojené jsou zdlouhavé, namáhavé a psychicky vyčerpávající. Se stěhováním Praha ale můžete mít novou adresu snadněji, než kdy předtím. Zavolejte nám zdarma na naši linku a objednejte si konzultaci s námi. Společně se domluvíme na tom, kolik věcí a kam budete chtít zabalit, vybalit a převézt na jiné místo. Následně vám sdělíme celkovou cenu, která vás překvapí tím, jak nízká bude oproti vašemu očekávání.

Dodávky i nákladní vozy

Nemusíme vám pomáhat se vším. Pokud si budete přát, abychom vám převezli do nového bytu třeba jen šatní skříně, není to pro nás žádný problém. Zbytek si můžete obstarat sami. Záleží jen na vás, jak moc si budete chtít práci ulehčit. Samozřejmostí jsou balicí služby, pro které máme k dispozici krabice, pytle, pásky a další nezbytnosti, které budeme potřebovat my i vy.